PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185569}

Infekcja

Kansen
5,4 2 995
ocen
5,4 10 1 2995
Infekcja
powrót do forum filmu Infekcja

!!!

ocenił(a) film na 9

Czy ma ktos ten film ..? bardzo bym go chciala ogladnac szukałam na torrencie ale nie znalazłam, skad to sciagneliscie. Moze ktoś byłby zainteresowany sprzedaza albo wymianą !!!!!

struna_janis

Istnieje coś takiego jak wypożyczalnia filmów DVD/VHS. 5 zł to naprawde niedużo:)

ocenił(a) film na 9
korajus

:-) to co innego miec film na własność i móc oglądnać go 20 razy, a co innego co miesiac kiedy najdzie mnie ochota ogladniecia go biegać do wyporzyczalni 20x5....:D

struna_janis

nie rozumiem ludzi..z jednej strony chcą móc oglądać dobre filmy-zapisują sie na filmweba uważając się(oczywiście nie w każdym przypadku) za w jakimś stopniu konesera filmowego, a nie robią nic żeby wspomagać kinematografię..rozumiem że nie każdego stać na to, żeby chodzić do kina co tydzień, ale troszkę mnie to razi kiedy ktoś pyta na filmwebie jak ma ściągnąc film na torrencie czy emulu-nie mówie tu tylko o tobie, ale to troszke denerwujace i żenujące.

ocenił(a) film na 9
korajus

pfff....ależ to jest oczywiste, ale musisz wziaz poprawke na to ze niktóre filmy nie miały polskiej premiery i niewiem jak bym chciała nie ogladne ich w kinie, niektore filmy ciezko jest tez znaleźć w wypozyczalniach...i jedyna mozliwoscia abym mogla ogladnac naprrawde dobry stary film jest sciagniecie go ( nie mowie tu o infekcji), zastanow sie nastepnym razem kiedy cos napiszesz bo chyba tego w tym wypadku nie zrobiłaś a jezeli uważasz ze ściągniecie np. "Nosferatu- symfonia grozy" z 1921 roku(genialny film) jest czymś niemoralnym i żenującym to faktycznie gratuluje.( dla uscislenia nie pytałam jak ściągać lecz skąd sciagać a jest to ogromna rożnica, a swoją drogą ciekawa jestem czy obronczyni budrzetu polskiej kinematografii w swoim dotychczasowym stażu dyzurnego "konesera filmowego" nie ogladnela zadnego filmu sciagnietego z internetu tudzież nie ma takiego filmu w swojej kolekcji ....? pzdr.

struna_janis

no jakoś nie..Poza tym po pierwsze nie ,,bronię" bud-Ż-etu polskiej kinematografii tylko ogólnie-nie wiem gdzie to wyczytałas w mojej wypowiedzi ale powiedzmy, że sens jest zachowany, bo de facto jestem przeciwna ,,ściaganiu" filmów z Internetu. Po drugie to,jak pewnie podejrzewasz, że ktos ma Interet nie znaczy, że ogląda filmy sciągnięte z niego tudzież ma takowy w swojej koleckcji-i ja z czystym sumieniem moge powiedzieć, że nigdy nie: ogladałam/ściągałam/posiadałam w swojej ,,kolekcji" takich. Ale oczywiście żyjemy w wolnym kraju i w sumie mi nic do tego i możemy juz chyba zakonczyc ta bez sensu dyskusje bo do nieczego nas nie prowadzi(wiem wiem sama zaczęłam):)pzdr

struna_janis

w hicie, mediamarkcie czy markecie typu Auchan jest w koszu z promocyjnymi filmami DvD i VcD za 5-10zł więc se kup... bo opłaca się i masz odrazu Lektor =P

użytkownik usunięty
korajus

a ja sobie zasysam ten film jak go pobiore to dam ci znac!!!!!!
torent jest na stronie www.torrentreactor.net

Letherface

struna_janis

http://alltube.tv/film/infekcja-kansen-2004-lektor/248

ocenił(a) film na 2
wiliamfox

mam ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones