PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=185569}

Infekcja

Kansen
5,4 2 996
ocen
5,4 10 1 2996
Infekcja
powrót do forum filmu Infekcja

Klimaciarski!

użytkownik usunięty

Ten film to niezły wykręt! Klimacik wgniótł mnie w fotel. Momentami naprawdę chory! Ale to jest to, co mi się podoba. Mocne 8!!!

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się. Ma swój klimat, no i trzyma w napięciu;)

A_R_

po ogladnieciu "Infekcji" mam podobne odczucia - świetny klimat i wogole pomysł,akcja interesujaca i finał, w ktorym wszystko sie wyjasnia (i bynajmniej nie jest "zepsuty" przez tworcow)
napewno spodoba sie wielbicielom azjatyckich horrorow
polecam

matthewawake

Moim zdaniem na końcu bardziej się mota niż wyjaśnia. Wyjaśnienie jest pozorne, bo jak zacznie się wnikać głębiej to nagle nie wiadomo już czy rzeczywiście odpowiedź jest tak oczywista;) Film rzeczywiście bardzo klimaciarski, mroczny, wciągający, oryginalny (moim zdaniem jednak nie dla wszystkich co lubią japońskie horrory, różni się od obrazów typu "Ringu" czy "Dark Water", raczej dla widza, który jest już na prawdę dość obyty z różnymi dziwnymi obrazami z Japonii ;)).

ocenił(a) film na 10

W 59 minucie wyłączyłem film ... pa paru sekundach załączyłem od tego samego momentu. Wyłączyłem znowu po kilku minutach.

Boje się ten film oglądać i chyba nie oglądne go do końca.

Za klimat 10+/10

ocenił(a) film na 8
Wysuszek

haaaa film bardzo mi się podobał!
Zdobyłam się na odwagę i obejrzałam go samiutka! (no co prawda przez jakieś 10 minut towarzyszyła mi jedenastoletnia koleżanka i wogóle jej to nie ruszyło no ale cóż.. to sie wytnie <lol2> dzieci nie czują klimatu <lol2>)
Fabuła bardzo interesująca a zakończenie naprawdę świetne :)
Polecam ;)

ocenił(a) film na 8

8+/10 potwierdzam :zajebisty pomysł, nie przypominam sobie zebym widział gdzies motyw takiego szpitala,poza tym akcja bardzo ciekawie sie rozkreca, jest napięcie jest straszno i ponuro czyli to co powinno byc w dobrym hororrze, no i przynajmniej nie mącą jakimis wizjami i reinkarnacjami :]]]]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones