PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=368621}

Kara

Sakebi
5,4 922
oceny
5,4 10 1 922
Kara
powrót do forum filmu Kara

Kurosawa w formie!

ocenił(a) film na 8

Widziałam i nie zawiodłam się, a był to obraz bardzo przeze mnie wyczekiwany. Aktorstwo najwyższych lotów, obrazy przepiękne, a klimat trzyma poziom innych filmów Kurosawy, choć gdyby na ekranie pojawiało się mniej zjaw w czerownych sukienkach byłoby jeszcze lepiej. Pewne rzeczy mogły zostać niedopowiedziane... Mimo wszystko rewewlacja. Polecam.

paularei

jak najbardziej sie zgadzam- film rewelacyjny, swietny klimat, mroczny..trzeba obejrzec :)

użytkownik usunięty
paularei

Witam mam pytanko bo nie jestem pewien co do końcówki gdyż miałem okropną wersję z napisami gdzie wiele słów było nie przetłumaczonych, chciałem zapytać głównie o końcówkę. Czy końcowa scena coś oznaczała z tą jego koleżanką co krzyczała? i czy dobrze zauważyłem i zrozumiałem, że ona wybacza tylko jemu a kolejno to będzie zabijać wszystkich ludzi.? Czy po prostu czekała na niego i jego skruchę, dlatego jemu wybaczyła a innym, którzy jej nie odwiedzili zabije. Zakręcony i dziwny film lubię takowe klimaty gdzie tajemnica trzyma do ostatniej chwili ale jeśli jestem pewien zakończenia... Pozdrawiam i proszę o odp jeśli coś pominąłem lub źle zinterpretowałem:).. jak na razie 5 może po podpowiedziach ocenie wyżej...

ocenił(a) film na 6
paularei

Bez przesady, wielka rewelacja to nie była, ale obejrzeć warto bo był niezły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones