PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582772}

Strach

Kyôfu
3,8 703
oceny
3,8 10 1 703
Strach
powrót do forum filmu Strach

Zacząłem oglądać "Strach" i szczerze - miałem już 3 podejścia, wszystkie nieudane.
Oglądałem go z dziewczyną i pomimo, że ona bardzo strachliwa jest, nie udało nam się ani
razu wystraszyć. Nie chcę oceniać tego filmu, bo nie obejrzałem go jeszcze do końca, ale
film jak do tej pory jest strasznie drętwy. Fabuła zbyt ciężka jak na horror, zbyt dużo
niedomówień (dlatego nie oceniam, może to wszystko się wyjaśni). Wszedłem na
FilmWeba, żeby zobaczyć, jaką ten film ma ocenę oraz czy to tylko moje wrażenie, ale
najwidoczniej nie. I tu dochodzimy do sedna sprawy - na stronie tego filmu zobaczyłem, że
ten film ma 5 innych tytułów ze sobą powiązanych. Chciałbym więc zapytać, czy te tytuły mają
ze sobą faktyczne powiązanie, tak jak seria Ring albo Klątwa Ju-on? Może powodem tego,
że ten film ma tak ciężką do zniesienia fabułę jest tylko to, że nie obejrzeliśmy filmów, które
mogą być poprzednią częśćią?

toster666

Te wszystkie filmy nie są ze sobą powiązane fabułą, łączy je tylko to że ukazały się w serii pt: "J-Horror Theater".
Osobiście z tej serii najbardziej polecam "Wizje", "Infekcje" i "Kaidan".

ocenił(a) film na 8
THUNDERX

Reinkarnacja jest świetna z tej serii
http://www.filmweb.pl/film/Reinkarnacja-2005-213746

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones