PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482803}

Sky of Love

Koizora
7,7 782
oceny
7,7 10 1 782
Koizora
powrót do forum serialu Koizora

polecam

użytkownik usunięty

Polecam, bardziej mi się podobała wersja serialowa niż filmowa ;] bardziej rozbudowane, nie czuło się tego natłoku motywów wzruszaczy i kiczu itp, więc tak nie razilo w oczy ;] tak jak i teatralna gra aktorów w kilku momentach. Pomimo tego warto obejrzeć. Naprawdę

ocenił(a) serial na 7

typowy wyciskacz łez, mimo to warty obejrzenia.
pięknie ukazana historia o miłości, polecam szczególnie wszystkim kobietom
:)

ocenił(a) serial na 9
mnmisaki

Mi się to naprawdę podobało, I ten maleńki bałwanek...

ocenił(a) serial na 6
Fia_09

Popieram .... bardzo przyjemna i wzruszająca historia :]

ocenił(a) serial na 1

Obejrzałam tą drame ze względu na dobrą opinie ludzi na jej temat, jednak bardzo się rozczarowałam. Nie wiem co wszyscy w niej widzą. Mnie z każdym odcinkiem, a nawet z każdą minutą doprowadzała do szału :P Ledwo oglądnęłam ją do końca i stwierdzam, że NIGDY W ŻYCIU tego nie powtórzę - to byłoby istne samobójstwo :P Wiele sytuacji było niedorzecznych, bohaterzy dość długo zwlekali z pewnymi sprawami albo zachowywali się bardzo dziwnie :P [SPOILER] Choć i tak najbardziej rozbroiła mnie scena, gdy Mika chciała skoczyć z mostu i przeszkodziły jej w tym dwa gołębie. Myślałam, że umrę w tym momencie. A nie powiem, jak na tą drame, to byłoby coś XD [/SPOILER]. Także moja ocena to 2/10 i nie sądzę, by uległa ona kiedyś jakiejkolwiek zmianie~

ocenił(a) serial na 1
ichi666

* Przepraszam, 1/10 :P

ocenił(a) serial na 5
ichi666

To moja trzecia japońska drama i trzecia w której jeden z głównych bohaterów jest młody i ma nieuleczalną chorobe. W kazdej dramie jest ten sam schemat?

ocenił(a) serial na 7
CottonCrush

a jakie jeszcze dramy tego typu oglądałaś/łeś?
ale fakt ten schemat nie jest zawsze taki, to moja pierwsza drama tego typu a obejrzałam ich sporo.xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones